Wypożyczalnia aut w Krakowie

tagi: turystyka, wakacje, urlop


Zdjęcia naszego reportera
turystyka wakacje urlop

Służbowe bądź turystyczne podróże samolotem mają wiele niewątpliwych zalet, jak na przykład szybkość podróży oraz jej koszt.

Jednak po wylądowaniu w miejscu docelowym pojawia się problem - brak własnego transportu. Korzystając z komunikacji miejskiej bądź dalekobieżnej tracimy na czasie, który zaoszczędziliśmy korzystając z samolotu. Przysiadając się natomiast do taksówki tracimy zaoszczędzone pieniądze. Z pomocą przychodzi nam Wypożyczalnia Samochodów w Krakowie pod adresem http://www.q24wypozyczalnia.pl/wypozyczalnia-samochodow-krakow zlokalizowana nieopodal lotniska w Balicach. Lądując na tym lotnisku możemy przesiąść się z samolotu do wypożyczonego samochodu nie tracąc na czasie oraz zaoszczędzając pieniądze. Podróż w komfortowych warunkach przy mocno zredukowanych kosztach zapewnia również wypożyczalnia Balice, zlokalizowana nieopodal Krakowskiego lotniska będącego jednym z największych lotnisk w Polsce. Oba lotniska zlokalizowane są nieopodal dużych aglomeracji posiadających rozwiniętą sieć drogową, zapewniającą bezproblemowe dotarcie do punktu naszej podróży. Wypożyczalnie zapewniają dostęp do samochodów różnych klas, jednak wszystkie łączy ekonomiczność oraz świetna kondycja techniczna dzięki czemu nie spotkają nas na trasie bądź na stacji niemiłe niespodzianki. Samochody dostępne są od ręki, wszystkie formalności załatwiane są w sposób sprawny i szybki zarówno podczas wypożyczania jak i oddawania samochodu.

Zobacz także:

Opublikowany przez Przemek Kurcz, dnia 20-marzec-2018

Deweloperzy nie hamują z podażą. Nowe mieszkania rosną jak grzyby po deszczu

Na rynku deweloperskim lokomotywa inwestycyjna nie zwalnia. Firmy zachęcone świetną sprzedażą budują jak szalone. Pobijane są kolejne rekordy na zakresie liczby nowych, oddanych mieszkań projektów na realizacji. Pytanie - co ...

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na komunikacie. PGNiG ocenia, że wniosek był niezasadny.

rss icon Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

rss icon "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

"Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.