Wesele w hotelu Zieliniec

tagi: podróże, wycieczki, wyprawy


Zdjęcia naszego reportera
podróże wycieczki wyprawy

W pięknym hotelu nie tylko wypoczywa się przyjemniej.

Tam również zabawa ma szansę stać się niezapomnianą. Z biegiem czasu coraz mniej przyjęć weselnych odbywa się w lokalach gastronomicznych czy remizach. Teraz młode polskie pary decydują się na hotele w Poznaniu.
Obiekty te mają różny standard, odmienne są również znajdujące się w nich sale. Łączą w sobie natomiast ogromną zaletę, jaką jest możliwość zapewnienia gościom noclegu na miejscu.
Wynajęcie sali weselnej to jeden z podstawowych wydatków, czekających każdego organizatora przyjęcia tego rodzaju. Niektóre obiekty noclegowe dają zniżki swoim klientom na rezerwację pokoi przeznaczonych dla bawiących się gości. 
Części rodziny i znajomych trzeba zapewnić nocleg, ponieważ przybędą z daleka. W domu nie każdy ma odpowiednią ilość miejsca, dlatego tani hotel i sala weselna w Poznaniu cieszą się tak dużym zainteresowaniem. Im bardziej popularny i rozchwytywany lokal, tym wcześniej dobrze jest zarezerwować termin i wpłacić zaliczkę. W przeciwnym razie można nie znaleźć żadnego wolnego obiektu. Nie trzeba wiele, aby porównać ofertę różnych firm. Wystarczy zajrzeć na stronę http://www.hotelzieliniec.pl/pl/restauracja/sala-weselna
Wystarczy dostęp do internetu, niekiedy telefon. I już można wołać przyszłego małżonka, wołając zobacz tanie noclegi! Goście na pewno będą zadowoleni, że organizatorzy wykazali się tak daleko idącą przezornością oraz troską. 
W hotelu bawić mogą się również rodziny, a jeżeli maluchy zechcą spać, wówczas można je zanieść na górę i położyć w ciszy. W ten sposób dorośli mają je na oku, a sami mogą się wciąż bawić w najlepsze. Takie wesele nie ma prawa się nie udać. Warto zatem postawić na hotel.

Zobacz także:

Opublikowany przez Klaudia Nowak, dnia 19-styczeń-2018

Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu konce...

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).