Nie masz z kim zostawić pupila?

tagi: hotel dla psów, dla kotów, hotel i spa dla zwierząt


Zdjęcia naszego reportera
hotel dla psów dla kotów hotel i spa dla zwierząt

Dotąd na wszystkie wakacje wyjeżdżałeś ze swoim owczarkiem.

Dostosowywaliście miejsca na urlop do waszego teriera, wybieraliście domki w lesie albo tydzień pod namiotem. Ważnym kryterium przy wyborze pensjonatu był fakt, iż nie będzie problemu, aby zabrać z tobą swojego dachowca. Tym razem macie jednak ochotę na chwilę zapomnienia, na luksusowy hotel albo wakacje samolotem zagranicą, ale nie wiecie gdzie zostawić swojego pupila? 
Hotel i spa dla zwierząt będą dla was genialnym rozwiązaniem
W podobnym miejscu liczyć możecie na wyspecjalizowaną opiekę, ludzi, którzy mają w tym doświadczenie i daleko im do wujka, który sypie yorkowi karmy w ilościach dla wilczarza. Hotel dla psów to miejsce, w którym pracują osoby kochające zwierzęta i doskonale wiedzące, jak się nimi zajmować. Bardzo często można liczyć na zabiegi, takie jak podcinanie sierści oraz pazurów, trymowanie, spacery, integrację z innymi zwierzętami, nie tylko dla psów, ale również dla kotów. Zwierzę można przywieźć na jedną noc lub więcej. 
Bardzo często natknąć się można również na domowe hotele, gdzie przyjmuje się niewielką ilość pupili, którym zapewniona jest wtedy rodzinna atmosfera i daleko temu od boksów, które zwierzakom kojarzyć się mogą z wizytami u weterynarza, a tym schroniskowym z byciem niechcianym. Często korzystać mogą wtedy z dużych, interesujących ogródków, a nawet urządzeń do zabawy dla kotów i psów. Ceny nie bywają zbyt wysokie. Zobaczycie, wasze większe lub mniejsze maleństwo zacznie traktować hotel dla psów i dla kotów jako ulubione miejsce to zabawy i będzie to dla niego tak samo udanymi wakacjami jak dla was!
Odwiedź ich stronę już dziś: http://www.petlandia.pl

Zobacz także:

Opublikowany przez Karolina Konwicka, dnia 05-grudzień-2017

Gazprom wnioskuje o renegocjację cen gazu!

Spółki Gazpromu wystąpiły do PGNiG z wnioskiem o renegocjację ceny kontraktowej gazu dostarczanego przez Gazprom na podstawie kontraktu kupna-sprzedaży gazu ziemnego do Polski z 25 września 1996 r. - poinformował PGNiG na kom...

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Podatkowe uszczelki: Fiskus kupi puste faktury, aby wyłapywać lewe koszty

Projekt przepisów, który umożliwi fiskusowi kupowanie pustych faktur, był gotowy. Z nowego prawa urzędnicy skorzystają zapewne dopiero na drugiej połowie roku.

rss icon "Coradia iLint" - pierwszy na świecie pociąg na wodorowe ogniwa paliwowe

"Coradia iLint" może zrewolucjonizować regionalne przewozy pasażerskie nie tylko na Niemczech. Ten pierwszy na świecie niskopodłogowy pociąg regionalny nie powoduje emisji CO2 był wyjątkowo cichy podczas jazdy.

rss icon Uber eliminuje z rynku taksówkarzy - sklepy wyciągają wnioski

Sklepy wyciągają wnioski z tego, jak Uber eliminuje z rynku taksówkarzy. Wkrótce wprowadzą dostawy społeczne.