Narty w Austrii

tagi: wyjazd na narty do Austrii, Zillertal w Austrii


Zdjęcia naszego reportera
wyjazd na narty do Austrii Zillertal w Austrii

Jesteś fanem narciarstwa?
Szukasz odpowiedniego miejsca i kurortu narciarskiego z gwarancją pogody i doskonałymi warunkami? Idealnym miejscem na aktywny wypoczynek na nartach jest Zillertal w Austrii. Ziertall w Austrii jest idealnym miejscem dla osób chcących aktywnie wypoczywać. Jest to kurort narciarski, w którym każdy narciarz znajdzie dla siebie odpowiednią trasę narciarską. Trasy zróżnicowane są pod względem zaawansowania i umiejętności narciarzy. Każda trasa jest doskonale przygotowana do zjazdów. Dodatkowo na stokach zostały zamontowanie mini snow-parki, gdzie rozrywkę znajdą nawet najbardziej wymagający narciarze chcący rozpocząć swoją przygodę z narciarstwem freestyle"owym. 
Oprócz doskonałych warunków narciarskich każdy, kto przyjedzie do Zillertal zastanie również bardzo bogatą ofertę noclegową. Oferowane noclegi są w zróżnicowanych cenach o różnym standardzie tak, aby każdy znalazł miejsce dogodne dla siebie. Oprócz tego na miejscu znaleźć można wspaniałe lokale gastronomiczne serwujące austriacką kuchnię lokalną, ale również potrawy z różnych kuchni świata.  
Wyjazd na narty do Austrii z serwisem www.narty-austria.pl to doskonała propozycja na aktywny zimowy wypoczynek na nartach dla wszystkich chcących spędzić wspaniały czas w górskim otoczeniu. Jest to świetna propozycja zarówno dla całych rodzin, jak i wyjazdów w gronie przyjaciół lub znajomych. W Zillertal każdy znajdzie coś dla siebie. Oferta ta jest bardzo atrakcyjna w porównaniu do innych ofert wyjazdów zimowych na narty. W Zillertal każdy na pewno będzie zadowolony!

Zobacz także:

Opublikowany przez Karolina Konwicka, dnia 01-grudzień-2017

Sondaż: Większość Szwajcarów przeciwna zniesieniu abonamentu rtv

59 proc. Szwajcarów nie chce zniesienia obowiązkowego abonamentu radiowo-telewizyjnego, o czym zadecydować ma wyznaczone na 4 marca referendum - poinformowały na piątek szwajcarskie media powołując się na wyniki sondażu konce...

Wiadomości o podobnej tematyce

rss icon Fakt: Staż będzie wliczany do emerytury?

Jak podaje dzisiejszy "Fakt", czeka was kolejna reforma emerytalna. Prezes ZUS prof. Gertruda Uścińska proponuje, by nie tylko wiek, lecz także staż pracy zebrany kapitał był warunkiem przejścia na emeryturę. Senior miałby dożywotnio wypłacane świadczenie, jeśli przepracuje co najmniej 15 lat!

rss icon Elektrownia jądrowa będzie budowana

Elektrownia jądrowa będzie na Polsce budowana, kończą się prace nad przygotowaniem modelu finansowego dla tego projektu - poinformował na czwartek minister energii Krzysztof Tchórzewski.

rss icon Czerwińska ministrem finansów. Emilewicz ministrem przedsiębiorczości technologii

We wtorek prezydent powołał Teresę Tatianę Czerwińską na stanowisko ministra finansów. Od 7 czerwca 2017 r. Czerwińska pełniła funkcję podsekretarza stanu na Ministerstwie Finansów. Nowa minister urodziła się na 1974 roku na Dyneburgu na Łotwie (wtedy ZSRR).